Foto-me-montaż

Poznaj świat niezwykłej fotografii

December 2016 archive

Fotografia reklamowa, by utrwalić właśnie ten moment

Aparat fotograficzny
Napisał: Max Braun
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fotografia marketingowa to skomplikowane zadanie, zwłaszcza w odniesieniu do pracy z różnego rodzaju modelami, gdy konieczna jest realizacja trudnych kampanii. Spójrzmy na przeróżnego rodzaju modeli oraz jak zawikłane bądź łatwo jest robić im fotografie. Fotografia reklamowa z modelami ludzkich wydaje się najtrudniejszym w tym atrybucie zadaniem. Człowiek ma prawo być w największym stopniu uniwersalnym modelem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-14 15:51:47
Tagi: meble, dzieci, umiejętności

Współcześnie istnieją nowe rozwiązania, jakie pozwalają nam ekologicznie, jak również ekonomicznie korzystać z naturalnych zasobów

stykówka - sprzęt
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Używamy z prądu, gdyż to właśnie dzięki niemu funkcjonuje wiele naszych urządzeń, bez których nie możemy wyobrazić sobie już życia. Jednak, by mogły one działać właściwie musimy je ochronić przed nagłymi zmianami napięcia, które mogą doprowadzać do ich przepalenia się oraz zniszczenia. To właśnie sprawia, że na obwodzie elektrycznym zamontowane są odpowiednie urządzenia, które powinny obniżać to napięcie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-08 12:05:52

Jak opracowuje się książki? O jakich sprawach należy pamiętać? Jakie są najbardziej istotne etapy?

Książka
Napisał: Alicia A. L.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niektórzy zastanawiają się jak tworzona jest książka, jak wyglądają działania podejmowane są w tym obszarze? Odpowiedź na tak postawione pytanie zdaje się bardzo prosta, lecz to jedynie pozory, ponieważ musimy pamiętać o niektórych sprawach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-07 13:47:53