Foto-me-montaż

Poznaj świat niezwykłej fotografii

Jak zainteresować kupujących, czyli świetna reklama robi świetną robotę.

Każdy kto otwiera swój interes zastanawia się jak przyciągnąć konsumentów. Są różne drogi, no bo w końcu dobry promocja to podstawa. Jeśli to nam dobrze pójdzie, to następne kroki są łatwiejsze.

Spot reklamowy biznesowy
Napisał: Sebastiaan ter Burg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kluczowe jest to, aby na początku wpaść na koncepcję, spełnienie go nie jest aż tak trudne. Najlepiej zatrudnić specjalistów, którzy się tym zajmują i doskonale wiedzą jakich chwyt użyć. Jeśli mowa o triki marketingowe, jest ich kilka i warto je rozpoznawać. Najważniejszy jest na pewno spot reklamowy - polecamy agencję GWPK Polska. Telewizje widzi prawie każdy bez wyjątku, więc jeżeli coś jest pięknie powiedziane i w tle słychać chwytliwą melodię, na pewno nie wyłączy telewizji. Co więcej, cena też jest kluczowa. Jeżeli coś wynosi 9,99 a nie 10 złotych, to większy jest na to popyt. Badania wykazały, iż chociaż jest to dysproporcja jednego grosza i tak osoby sięgną tańszy towar.

Kolejny trik to okresowa promocja. Jeżeli coś jest tylko przez kilka dni, zmotywuje to konsumentów to szybkiego zakupienia. Najlepiej, aby między innymi w spocie radiowym powtarzano datę zakończenia promocji. Termin staje się pewnego typu presją i jednocześnie motywacją. Jeśli konsumenci muszą sami liczyć ile na przedmiocie oszczędzają, jest to dla nich kłopot. Z tego powodu też trzeba wznawiać i podkreślać jak dużo mogą oszczędzić i zatrzymać dla siebie. Oprócz tego jak idzie się do marketu czujemy woń pieczonego pieczywa, przez to odczuwamy głód i z tego powodu więcej kupujemy.

Zobacz ciekawą ofertę w witrynie agencja GWPK!

Tak samo wykorzystywane są nowoczesne wizualizacje 3d, które przyciągają też najmłodszych w sklepach zabawkowych. Pamiętajmy jednak, że jeżeli chcemy zainteresować konsumentów, to musimy spty tworzyć z wyczuciem, nie narzucać się, nie być nachalnym. Takie delikatne, nie rzucające się bardzo w oczy triki z pewnością zadziałają. Czasami ludzie nie zdają sobie sprawy w jakie pułapki marketingowe wpadają. Ważne jest, aby koncepcja który wymyślimy był zachwycający. Najlepiej pytać się osób bliskich co o tym sądzą, bo przecież świetnie jest też usłyszeć krytykę. To sprawi, że nasz pomysł będzie pewniejszy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 16:57:07